Космецевтична косметика Massmed від компанії Cosmotrend

Космецевтична косметика Massmed від компанії Cosmotrend

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Засіб для швидкої та ефективної підтяжки шкіри

3896 грн

rating

Інтенсивний миттєвий ліфтинг концентрат для всіх типів шкіри.АКТИВНІ НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ АМІНОКИСЛОТИ І МІКРОЕЛІМЕНТИ, ТАНІНИ, ПРОСО, ЦЕНТЕЛЛА АЗІА..

Крем під очі DNA 5 в 1

2785 грн

rating

ДіяРозгладжує зморшки (гусячі лапки і контур очей).  Зменшує темні кола.  Лікує птоз верхньої повіки.  Мінімізує мішки під очима. ..

Фруктовий пілінг

2906 грн

rating

Ідеально оновлена ​​шкіра, завдяки натуральному пілінгу для обличчя на фруктовій основі з потужними біотехнологічними активними інгредієнтами.Містить ..

Зміцнюючий концентрат з гіалуроновою кислотою

4083 грн

rating

Зволожуючий, зміцнюючий концентрат з гіалуроновою кислотою (біомолекула) для всіх типів шкіри.АКТИВНІ НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА (БІОМО..

Мультивітаминний концентрат

2939 грн

rating

Нормалізує метаболізм в клітинах і має ревіталізуючу властивість.АКТИВНІ НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИВІТАМІНИ ГРУПИ В, А, Е, С, РОЖЕВИЙ ГРЕЙПФРУТ, ЧІА, СОЯ ..

Живильна сироватка для вій

3020 грн

rating

Поживна сироватка для вій - потужний 100% натуральний біоактивний комплекс для зміцнення вій і брів, який стимулює їх зростання. Вії стають помітно гу..

Мультифункциональний DNA крем

4940 грн

rating

Мультифункціональний DNA крем - натуральний космецевтичний крем, який діє на клітинну ДНК без зміни генетичної природи шкіри. У складі - рожевий редис..

Вегетаріанський крем

2432 грн

rating

Інтенсивно зволожуюча і профілактична формула, секрет якої полягає в антиоксидантних, відновлюючих і очищающих властивостей екстрактів квітів огірочни..

Мультифункціональна DNA маска

807 грн

rating

Маска на основі високоякісної целюлози, має сильну адгезію, що допомагає активним речовинам проникати в усі шари дерми.  Завдяки багатому складу ..

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Купити космецевтичну косметику для обличчя Massmed в магазин професійної косметики Cosmotrend

MASSMED - космецевтична лінія, розроблена на основі натуральної косметики з використанням біотехнологій.


КОСМЕЦЕВТИЧНИЙ = КОСМЕТИЧНИЙ + ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ


Косметичні засоби, виготовлені на основі активних інгредієнтів, які за своїми біохімічними властивостями і потужній дії на шкіру близькі до категорії фармацевтичних препаратів.

Натуральна косметика з використанням біотехнологій: натуральні продукти на основі вітамінів, пептидів, протеїнів, полісахаридів…

Космецевтична косметика Massmed в Києві

Добірні інгредієнти відповідно до філософії MASSADA:

ПРИРОДА + ЕКОЛОГІЧНІСТЬ + БІОТЕХНОЛОГІЇ