Лінія для освітлення і вирівнювання кольору обличчя від компанії Cosmotrend

Лінія для освітлення і вирівнювання кольору обличчя від компанії Cosmotrend

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Гідрогіль з освітлюючим комплексом для очищення

1380 грн

rating

Очищуючий засіб для щоденного використання.  Ефективно і делікатно видаляє сліди макіяжу і забруднень.  Вже на етапі очищення освітлює і вир..

Емульсія для вирівнювання тону обличчя

1985 грн

rating

Нова косметична концепція для догляду за шкірою, схильної до утворення плям, з нерівномірним розподілом меланіну.Зроблено з використанням натуральних ..

Маска з освітлюючим комплексом

1673 грн

rating

Маска з освітлюючим комплексом - дає виражений ефект освітлення.  Завдяки екстракту мучниці і формулою з мімозою - запобігає появі і бореться з в..

Релаксирующий коктейль

1940 грн

rating

Релаксирующий коктейль – снимает психологическое и мышечное напряжение, помогает достигнуть состояния покоя и быстро снять стресс. Способствует засыпа..

Тонік з освітлюючим комплексом для обличча

1371 грн

rating

Тонік з освтлюючим комплексом для обличчя  - освітлює, зволожує, тонізує, насичує шкіру киснем.  Ефірна олія лимона і мікроелементи мають пр..

Увлажняющий крем с осветляющим комплексом с SPF 25+++

2328 грн

rating

Крем - с SPF 25+++, ежедневное увлажнение для кожи с пигментацией. Депигментирующий эффект обеспечивает экстракт толокнянки, а увлажняющий - Massada к..

Антивозрастной крем с осветляющим комплексом

2717 грн

rating

Омолаживающий крем Питательный ночной уход на каждый день. Оказывает антиоксидантный и детокс эффект. Его богатая формула  нормализует обменные п..

Экстракт Толокнянки

957 грн

rating

Рекомендован для кожи с пигментацией и акне. Защищает кожу от появления пигментных пятен и выравнивает цвет кожи. Экстракт содержит галловые танины, о..

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Купити косметику освітлення і вирівнювання кольору обличчя Massada в магазин професійної косметики Cosmotrend

Освітлююча лінія-спеціальний догляд за шкірою з нерівномірним тоном шкіри і пігментацією різного походження. При цьому містить весь необхідний комплекс зволоження і живлення. Формула з натуральними екстрактами природним шляхом вирівнює тон шкіри і освітлює пігментні плями, викликані процесами старіння або надмірного перебування на сонці. При цьому, не провокуючи меланоцит на новий викид меланіну. Шкіра без пігменту виглядає більш молодою і здоровою. Дослідження показали, що максимальний ефект від використання продуктів лінії досягається після 8 тижнів застосування, і надовго зберігається.


Лінія для освітлення і вирівнювання кольору обличчя Massada в Києві