Гіалуронова кислота в косметиці від компанії Cosmotrend

Гіалуронова кислота в косметиці від компанії Cosmotrend

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Ліфтінг-сироватка для контуру губ і очей з гіалуроновою кислотою

1889 грн

rating

Високо ефективний засіб для спеціального догляду за шкірою навколо очей і губ.  Інтенсивно зволожує, підвищує еластичність, розгладжує мікрорельє..

Релаксирующий коктейль

1940 грн

rating

Релаксирующий коктейль – снимает психологическое и мышечное напряжение, помогает достигнуть состояния покоя и быстро снять стресс. Способствует засыпа..

Ліфтінг-сироватка з гіалуроновою кислотою

3389 грн

rating

Інтенсивне зволоження і ліфтинг з першого нанесення. Завдяки ексклюзивній формулі з гіалуроновою кислотою, рускусу і гінкго-білоба сироватка підтримує..

Комплексный энергетический лифтинг-крем

2648 грн

rating

Предназначен специально для обезвоженной кожи со сниженной эластичностью. Способствует обновлению коллагеновых волокон, и увлажняет кожу на клеточном ..

Обновляющий гель с гиалуроновой кислотой

2561 грн

rating

Активное регенерирующее средство с усиленным антиоксидантным действием за счет высокого содержания коэнзима Q10. Восстанавливает упругость и эластично..

Подтягивающий крем с аметистом и коллагеном

3631 грн

rating

Антивозрастной увлажняющий крем для интенсивной борьбы со старением. Помимо гиалуроновой кислоты, в составе крема активно работает коллаген морского п..

Ліфтинг-маска з гіалуроновою кислотою

2147 грн

rating

Інтенсивна формула з максимальною концентрацією гіалуронової кислоти і вітамінів.  Однаково ефективно для всіх типів шкіри з ознаками в'янення і ..

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Купити косметику з гіалуроновою кислотою Massada в магазин професійної косметики Cosmotrend

Massada розробила лінійку»зволоження і ліфтинг з гіалуроновою кислотою".

Лінія поєднує в собі гіалуронову кислоту з різним рівнем проникнення і вазоактивні екстракти.

Гіалуронова кислота низької молекулярної ваги приєднує воду і створює "ефект губки" – заповнюючи простір між волокнами колагену-це дає миттєве видиме заповнення зморшок і ліфтинг. Гіалуронова кислота у формі Sodium Hyaluronat – біотехнологічне виробництво в Швейцарії) – здатна проникати глибоко в дерму і стумуліровать біосинтетичні властивості фібробласта-утворення колагену. Вазоактивні екстракти в складі: женьшеню і гінкго-білоба, центели азіатської, хвоща і екстракту оливкового дерева-зміцнюють стінку судин мікроциркуляторного русла, сприяючи нормальній трофіці шкіри.

Косметика з гіалуроновою кислотою Massada в Києві

Використання даної лінії на 23% підвищується зволоженість шкіри, ущільнює і підвищує еластичність і помітно скорочується глибина зморшок, зменшує прояви куперозу і сповільнюється його прогресування.

Показання:

Догляд за дегідратованою шкірою з 25 років, а також ефективна корекція ранніх і прогресуючих вікових змін.