Гіалуронова кислота в косметиці від компанії Cosmotrend

Гіалуронова кислота в косметиці від компанії Cosmotrend

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Ліфтінг-сироватка для контуру губ і очей з гіалуроновою кислотою

2404 грн

rating

Високо ефективний засіб для спеціального догляду за шкірою навколо очей і губ.  Інтенсивно зволожує, підвищує еластичність, розгладжує мікрорельє..

Релаксуючий коктейль

2328 грн

rating

Релаксуючий коктейль-знімає психологічну і м'язову напругу, допомагає досягти стану спокою і швидко зняти стрес. Сприяє засипанню.Обсяг: 30 мл..

Ліфтінг-сироватка з гіалуроновою кислотою

4256 грн

rating

Інтенсивне зволоження і ліфтинг з першого нанесення. Завдяки ексклюзивній формулі з гіалуроновою кислотою, рускусу і гінкго-білоба сироватка підтримує..

Комплексний енергетичний ліфтинг-крем

3339 грн

rating

Призначений спеціально для збезводненої шкіри зі зниженою еластичністю. Сприяє оновленню колагенових волокон, і зволожує шкіру на клітинному рівні, бо..

Оновлючий гель з гіалуроновою кислотою

3229 грн

rating

Активний регенеруючий засіб з посиленою антиоксидантною дією за рахунок високого вмісту коензиму Q10. Відновлює пружність і еластичність шкіри, робить..

Підтягуючий крем з аметистом і колагеном

4578 грн

rating

Антивіковий зволожуючий крем для інтенсивної боротьби зі старінням. Крім гіалуронової кислоти, в складі крему активно працює колаген морського походже..

Ліфтинг-маска з гіалуроновою кислотою

2701 грн

rating

Інтенсивна формула з максимальною концентрацією гіалуронової кислоти і вітамінів.  Однаково ефективно для всіх типів шкіри з ознаками в'янення і ..

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Купити косметику з гіалуроновою кислотою Massada в магазин професійної косметики Cosmotrend

Massada розробила лінійку»зволоження і ліфтинг з гіалуроновою кислотою".

Лінія поєднує в собі гіалуронову кислоту з різним рівнем проникнення і вазоактивні екстракти.

Гіалуронова кислота низької молекулярної ваги приєднує воду і створює "ефект губки" – заповнюючи простір між волокнами колагену-це дає миттєве видиме заповнення зморшок і ліфтинг. Гіалуронова кислота у формі Sodium Hyaluronat – біотехнологічне виробництво в Швейцарії) – здатна проникати глибоко в дерму і стумуліровать біосинтетичні властивості фібробласта-утворення колагену. Вазоактивні екстракти в складі: женьшеню і гінкго-білоба, центели азіатської, хвоща і екстракту оливкового дерева-зміцнюють стінку судин мікроциркуляторного русла, сприяючи нормальній трофіці шкіри.

Косметика з гіалуроновою кислотою Massada в Києві

Використання даної лінії на 23% підвищується зволоженість шкіри, ущільнює і підвищує еластичність і помітно скорочується глибина зморшок, зменшує прояви куперозу і сповільнюється його прогресування.

Показання:

Догляд за дегідратованою шкірою з 25 років, а також ефективна корекція ранніх і прогресуючих вікових змін.Скачати "Протокол процедури з гіалуроновою кислотою"