Кращий екстракти від компанії Cosmotrend

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Екстракт органічної сої

1274 грн

rating

ДІЯ:Для зрілої шкіри.  Має антиоксидантні і поживні властивості.  Багатий фітоестрогенами.  Особливо рекомендується для зрілої шкіри і ..

Екстракт зеленого чаю

1203 грн

rating

Екстракт зеленого чаю - володіє терпкими, протизапальними, антиоксидантними, розсмоктуючими, себорегулюючими властивостями. Незамінний екстракт в боро..

Екстракт арніки

1203 грн

rating

Призначений для жирної, чутливої і запаленої шкіри, а також шкіри з ознаками куперозу. Ефективний як додатковий засіб при лікуванні розацеа та інших ш..

Екстракт алое вера

1229 грн

rating

Висококонцентрований екстракт - ефективний біостимулятор для шкіри будь-якого типу. Покращує процеси метаболізму в клітинах, сприяють регенерації і пі..

Екстракт мучниці

1203 грн

rating

Рекомендований для шкіри з пігментацією і акне. Захищає шкіру від появи пігментних плям і вирівнює колір шкіри. Екстракт містить галові таніни, вони з..

Екстракт для чутливої шкіри

1554 грн

rating

Інтенсивно відновлює чутливу шкіру, в тому числі з куперозом, зміцнює стінки капілярів, відновлює водно-ліпідну мантію.НАТУРАЛЬНІ АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИЕ..

Екстракт оливкового дерева

1203 грн

rating

Потужний антиоксидант з вираженими поживними властивостями.РЕКОМЕНДОВАНО: для тонкої, сухої, тьмяної шкіри будь-якого віку.НАТУРАЛЬНІ АКТИВНІ ІНГРЕДІЄ..

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Купити екстракти в магазин професійної косметики Cosmotrend

Екстракти Massada в Києві