Антицелюлітна косметика від компанії Cosmotrend

Антицелюлітна косметика від компанії Cosmotrend

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Антицеллюлитный крем

1811 грн

rating

Антицеллюлитный крем, который борется с целлюлитом и лишним весом путем активации метаболических процессов. Выводит токсины и избыточную жидкость благ..

Экстракт кофетерапия

0 грн

rating

Мощный препарат для усиления эффекта похудения, оказывает дренирующее, укрепляющее и лифтинговое действие.Натуральные активные ингредиентыЭКСТРАКТ КОФ..

Антицеллюлитный гель

1837 грн

rating

Гель воздействует на целлюлит и жировые отложения, активизируя процесс метаболизма. Способствует выведению токсинов и жидкости благодаря активному дей..

Гель для душа кофетерапия

1526 грн

rating

Активирует процессы фильтрации и метаболизма, помогает выводить токсины.Натуральные активные ингредиентыЭКСТРАКТ КОФЕ, БИКАРБОНАТ СОДЫ, ЭКСТРАКТЫ ОЛИВ..

Капсули для зменшення обсягу

2242 грн

rating

ДІЯ:Допомагає нормалізувати обмінні процеси, покращує засвоюваність білка і жирів, що не відправляючи їх в тіло у вигляді зайвих жирових відкладень;&n..

Натуральний пілінг з протеїнами шовку, сіллю і грязі мертвого моря

957 грн

rating

Розгладжує зморшки, мімічні зморшки, розтяжки, завдяки синергії, отриманої шляхом комбінації грязей і солей з шовковими протеїнами, які пом'якшують і ..

Лимфодренажный коктейль

2309 грн

rating

Лимфодренажная синергия  - концентрированный препарат из эфирных масел, предназначенный для самоочищения организма, активизирует кровообращение, ..

Дренуючий чай Fitodren

1897 грн

rating

ДІЯ:Нормалізує роботу нирок, жовчного міхура, має м'яку сечогінну дією, за рахунок цього бореться з набряками; рослини що входять до складу володіють ..

Антицеллюлитная подтягивающая грязь

0 грн

rating

Обладает свойствами способствующими похудению, оказывает мочегонное действие, имеет восстанавливающий и противоотечный эффект.Натуральные активные инг..

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Купити антицелюлітну косметику в магазин професійної косметики Cosmotrend

Розвитку целюліту сприяють багато факторів - це і спадкова схильність, вікові зміни, гормональний дисбаланс, порушення роботи підшлункової залози, кровообігу в жировій тканині, часті стреси, гіподинамія та ін.з даною проблемою стикається 8 з 10 жінок в світі. У одних целюліт слабо виражений все життя, У інших він помітний вже в 20 років, а в третіх з'являється тільки при вступі в період менопаузи.

Massada створила революційну лінію, продукти якої впливають на целюліт на декількох рівнях. Кофетерапія-регулює процес ліполізу на локальному рівні, надає лімфодренажний і антиоксидантний догляд, покращує мікроциркуляцію і трофіку тканин. Активно бореться з целюлітом, виводить зайву рідину і помітно зменшує обсяги, приводячи шкіру в тонус.


Професійна Антицелюлітна косметика Massada у Києві