Харчові добавки від компанії Cosmotrend

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

BASOSYN plus

1063 грн

rating

ДІЯ:Відновлює кислотно-лужну рівновагу. Покращує травну здатність, відновлює правильну моторику травної трубки. Газопоглинач. Перешкоджає бродінню в п..

Хіт Здоров'я на цілий місяць

10665 грн

rating

У складі: Basosyn – 1штBiocult plus – 1штBiocult strong – 1штDrufusan – 1штMagnifico – 1штQ10 – 1штWHP Omega-3 – 2штDrenanten – 1шт..

BIOCULT plus

930 грн

rating

ДІЯ: Синбіотики (комплекс пробіотиків і пребіотиків), відновлюють біоценоз кишечника в комплексі з вітамінами групи В для більш ефективної дії пребіот..

BIOCULT strong (20)

2125 грн

rating

ДІЯ: Пробіотик, який відновлює кишковий баланс мікробіома при неправильному харчуванні, стресах, антибіотикотерапії, шкірних проблемах.  Завдяки ..

DRUFUSAN

1005 грн

rating

ДІЯ:Сприяє росту волосся і нігтів, загальному фізичному здоров'ю, сприяє прискоренню загоєння переломів кісток.СКЛАД:КИСЛОТА КРЕМНІЄВА, КАЛЬЦІЙ ФЛУОРА..

MagnifiKO

1535 грн

rating

ДІЯ:Зниження рівня тривожності, підвищення стійкості до стресу, зменшення клітинного стресу і м'язового стресу (гіпертонусу мімічних м'язів), підвищен..

Q10 Selen Vit

1217 грн

rating

ДІЯ:Добавка з вираженою антиоксидантною дією.  Коктейль нейтралізує реакції вільно-радикального окислення, запалення, що призводять до клітинного..

WPH Omega-3

930 грн

rating

ДІЯ:Короткоцепна ALA виглядає дуже багатообіцяючою для запобігання судинних хвороб.Доведені позитивні ефекти від прийому докозагексаєнової кислоти (DH..

DRENANTEN

930 грн

rating

ДІЯ:Потужний лімфодренаж великих лімфатичних стовбурів і пакетів лімфовузлів, поліпщення фільтраційної здатності лімфовузлів, сечогінна і холеретична ..

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Купити харчові добавки в магазин професійної косметики Cosmotrend

Харчові добавки Homeosyn у Києві