Б'юті-бестселери

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Зволожуючий антисептичний гель для рук (250 мл)

565 грн

rating

СКЛАД:. 70° АЛКОГОЛЬНА БАЗААнтисептичні властивості:- Знищує і пригнічує ріст мікроорганізмів на живих тканинах.- Вміст води запобігає випаровуванню с..

Регенеруюче молочко для тіла

1390 грн

rating

Зволожує, зміцнює, тонізує і регенерує шкіру. Забезпечує пружність шкіри, попереджає передчасне старіння, має підтягуючий ефект. Шкіра виглядає молодо..

Універсальне молочко для всіх типів шкіри

1180 грн

rating

Очищающє молочко насиченої кремообразної текстури, легко очищає шкіру.  Завдяки своїм складом, зволожує, заспокоює і знезаражує шкіру.Натуральні ..

Фруктовий пілінг

2422 грн

rating

Ідеально оновлена ​​шкіра, завдяки натуральному пілінгу для обличчя на фруктовій основі з потужними біотехнологічними активними інгредієнтами.Містить ..

Ліфтінг-сироватка з гіалуроновою кислотою

3546 грн

rating

Інтенсивне зволоження і ліфтинг з першого нанесення. Завдяки ексклюзивній формулі з гіалуроновою кислотою, рускусу і гінкго-білоба сироватка підтримує..

Тонік з пребіотиком для всіх типів шкіри

1180 грн

rating

Вирівнює Рh шкіри, зміцнює судини на етапі тонізації, відновлює гідробаланс шкіри.Натуральні активні інгредієнтиВОДА, ЕКСТРАКТ КВІТОК ЛАВАНДИ, ЕКСТРАК..

BIOCULT strong (20)

1771 грн

rating

ДІЯ: Пробіотик, який відновлює кишковий баланс мікробіома при неправильному харчуванні, стресах, антибіотикотерапії, шкірних проблемах.  Завдяки ..

Мультифункциональний DNA крем

4117 грн

rating

Мультифункціональний DNA крем - натуральний космецевтичний крем, який діє на клітинну ДНК без зміни генетичної природи шкіри. У складі - рожевий редис..

Біо-клітинний реструктуруючий крем

3536 грн

rating

Біоклітинний реструктуруючий крем - живлення і зволоження 24 години. Природне джерело енергії і вітамінів. Регенеруючий, ревіталізуючий, балансуючий д..

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)