• Q10 Selen Vit

Q10 Selen Vit

1217 грн
  • Код товару: Q10
  • Наявність: В наявності

ДІЯ:Добавка з вираженою антиоксидантною дією.  Коктейль нейтралізує реакції вільно-радикального окислення, запалення, що призводять до клітинного..

ДІЯ:

Добавка з вираженою антиоксидантною дією.  Коктейль нейтралізує реакції вільно-радикального окислення, запалення, що призводять до клітинного руйнування і пошкодження ДНК.  Забезпечує профілактику освіти вільно-радикальних груп, особливо в періоди активного сонця, стресу, пошкодження шкіри в результаті агресивних косметологічних процедур (пілінгів, апаратного впливу, оперативних втручань і т.д.).  Володіє вираженою противоатеросклеротическим активністю, знижує рівень холестерину.

Рекомендований при заняттях спортом.


СКЛАД:

МАГНІЙ, ВІТАМІН С, ВІТАМІН Е, СЕЛЕН, ЛІКОПЕН 5% ПОРОШКУ, РЕСВЕРАТРОЛ, КОЕНЗИМ Q10 (УБІХІНОН), АЛЬФА-ЛІПОЄВА КИСЛОТА (ТИОКТОВАЯ).


ЗАСТОСУВАННЯ:

1 капсула в день, запиваючи великою кількістю води.  Курс - 2 місяці, потім місяць перерва.  При стресовому стані пацієнта - курс 3 місяці без перерви.


Особливі запобіжні заходи: Зберігати в сухому і прохолодному місці, недоступному для дітей.  Нутрицевтик протипоказаний при алергічної реакції на складові компоненти.  Не проводилося дослідження для вагітних жінок.  При прийомі антіглікеміческіх препаратів проконсультуйтеся з лікарем.


Форма випуску: 24 капсули

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре